Przedszkole ALA Poznań Łódź

OVERVIEW

The site przedszkoleala.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have examined nineteen pages within the web page przedszkoleala.pl and found forty-three websites linking to przedszkoleala.pl. There are two mass network sites linked to this website.

PRZEDSZKOLEALA.PL TRAFFIC

The site przedszkoleala.pl is seeing fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkoleala.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleala.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleala.pl

Ala prywatne przedszkole

Zajęcia w ramach czesnego oraz dodatkowe. W dniu dzisiejszym kończymy publikację nowych postów pod tym adresem. Informacje zawarte na stronie będą widoczne jestcze przez kilka dni.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEALA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleala.pl Mobile Screenshot of przedszkoleala.pl Tablet Screenshot of przedszkoleala.pl

PRZEDSZKOLEALA.PL SERVER

We caught that a single root page on przedszkoleala.pl took two thousand nine hundred and thirty-nine milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider przedszkoleala.pl not secure.
176.32.162.200

We detected that przedszkoleala.pl is using the Apache os.

Przedszkole ALA Poznań Łódź

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

ANALYZE MORE WEB PAGES

Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

Your browser does not support the audio element. Przejdź do strony Fundacja Krystyny Rudkowskiej. Nowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lat. Witryna Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne jest dumnie wspierana przez WordPressa.

Przedszkole Bajeczka - Pruszcz Gdański

Życie nie zawsze jest bajką, lecz my bardzo chcemy by nią było. Wejdź w nasze progi, a przed Twoim dzieckiem otworzą się drzwi bajkowego, wesołego, szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Przedszkole jest placówką życzliwą, innowacyjną, przygotowującą do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiągnięcie sukcesu.

Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI 3,4-LETNICH. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Przedszkola Bajeczka. Czekać będą panie, sale i wspaniałe zabawy. Dzieci powinny przynieść swoje kapcie. Przybory plastyczne zostaną zakupione po ustaleniach na zebraniu dla rodziców.

Przedszkole BAJKA - Nidzica

89 625 49 33, 607 865 674. Doskonale wyposażony bezpieczny plac zabaw. w Naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkole Bajka - Jelenia Góra

Przedszkole Bajka opiera swoją koncepcję pracy o cele i założenia opisane w aktach prawnych, jakim jest ustawa o systemie oświaty oraz aktach wykonawczych do tej ustawy, a szczególnie o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz Statut Przedszkola. U ,Nr 168, poz. W przedszkolu zatrudnionych jest 8 nauczycieli , dyrektor, z-ca dyrektora oraz 11 pracowników obsługi .